sekretariat: 89 642 06 26 biuro@domi.org.pl

Grupa Animex

Grupa Animex

Posted By admin

logo MORLINY_31.08.15_kontra

Marka Morliny to marka nowoczesna, znana z przełamywania schematów utartych w swojej kategorii. Od powstania nastawiona jest na szukanie nowych, prokonsumenckich rozwiązań. Innowacyjne pomysły stosowane w produktach z portfolio zyskują uznanie w oczach konsumentów i gwarantują lojalność wobec marki.
Marka Morliny jest w ścisłym gronie najlepiej rozpoznawalnych marek mięsnych na rynku polskim. Do marki Morliny należą submarki: Morlinki – pierwsze wędliny dla dzieci oraz Berlinki – paczkowane parówki premium.

Morliny udowadniają, że marka mięsna może być również marką nowatorską, podejmować niestandardowe inicjatywy produktowe, przełamywać standardowe myślenie o kategorii i oczekiwaniach konsumenta. W ostatnich latach Morliny wprowadziły na rynek wiele produktów, które gwarantują konsumentom, że w imię wygody, szybkości i łatwości przygotowania posiłków nie trzeba rezygnować ze smaku. Morliny są marką przyjazną, optymistyczną, wywołującą uśmiech. Nie budują dystansu i są szczere i otwarte na swoich konsumentów. W ostatnich dwóch latach współczesny, miejski wizerunek konsekwentnie podbudowywany jest racjonalnymi benefitami produktowymi.

Zobacz więcej.

LOGO_KRAKUS

Marka Krakus zadebiutowała w 1951r., kiedy to oficjalnie została zarejestrowana jako chroniony znak towarowy w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam szynka z logo marki w kultowej puszce odniosła spektakularny sukces. „Polish ham” przez długie lata była synonimem luksusu produktu eksportowego znanego na innych rynkach i uznawanego za symbol wysokiej jakości.

Obecnie marka Krakus jest doskonałym przykładem, jak z sukcesem kontynuować tradycję, odpowiadając na dzisiejsze potrzeby i preferencje konsumentów oferując szeroką gamę produktów takich jak: szynki, kiełbasy suche, kabanosy, marynaty Krakus.

Zobacz więcej

 

  • 2016-06-22